Editör Başvurusu Haber Gönder Sitene Ekle Site Haritası Rss Akışı
Ana Sayfa Haberler Yazılar Videolar Dersler Oyunlar Dosya Firmalar Yarışma Forum
 
» Son Eklenen Firmalar
PLATİN GROUP A.Ş.
ploza bilişim ltd şti
Delonghi Doğalgaz Soba Se
Sistem Endüstriyel Filtre
Fatih Arçelik Servisi
Beylikdüzü Bosch Servisi
Storm Chips
seyyarsan
oley misir
Kardes Medikal

Ücretsiz Sende Siteni Ekle

» Son Eklenen Haberler

» Destek Hattı
bilgi@zirvehayat.com

» İçerik İstatistikleri
 Toplam Dosya Sayısı : 63
 Toplam Makale Sayısı : 185
 Toplam Ders Sayısı : 86
 Toplam Video Sayısı : 11
 Toplam Oyun Sayısı : 126
 Toplam Soru Sayısı : 11856
 Toplam Haber Sayısı : 1306

» İstatistikler
Üyeler
Son Üye : hayalszm
Bugün : 0
Dün : 0

Online Üyeler
 Online üye yok..
Site Sayacı
İletişim

E-Mail : bilgi@zirvehayat.com
 

» Yarışma Bölümü
     YARIŞMAYA BAŞLA
     En İyi Üyeler
     En Son Yarışanlar
     Başarı Sıralamaları
     Yarışma İstatistikleri
     Yarışma Ödülleri
     Yarışmaya Ek Puan Ekle

» Site Duyuruları

En İyi Reklam Firmaları
» En İyi Reklam Firmaları

Google Adwords Hiç şüphesiz dünyanın en büyük reklam platformu. Google, dürüst ve ilkeli çalışmasıyla hem reklam verene hem de reklam yayınlayan web sitelerine kazandırıyor. Buraya reklam vermek demek, reklamınızın milyonlarca Adsense anlaşmalı web site ve bloglarda yayınlanması demektir. Google Adwords’a reklam vermek için buraya tıklayın. Şayet reklam vermek istiyorsanız, ilk tercihiniz Google Adwords olsun, reklam yayınlamak isteyen web site sahipleri de, Google Adsense reklamlarını yayınlayarak iyi bir kazanç elde edebilirler.

 

Adtech
Fazla bir reklam vereni yoktur. Ama yayıncılarına az da olsa kazandıran bir platformdur. Adtech firmasını incelemek için buraya tıklayın.

Goinger
Genellikle web ile ilgili uğraş veren kişilerin tercih ettiği bir platformdur. Hem reklam vereni, hem de yayıncılar web ile uğraşan kişilerdir. Goinger’den ödeme alıpta, “ben ödeme aldım” diyen pek çıkmamıştır. Biz de, eBilgi.org olarak Goinger reklamları yayınlıyoruz, fakat kazancımızla yine Goinger’de kendi reklamımızı yayınlıyoruz. kendileri ile en son görüşmemde,” Hesabınızda 100 TL birikince, panelinizde ‘Ödeme Talep Et’ diye bir buton çıkacaklarını bildirler.”  Goinger’i tavsiye ediyorum. Goinger’i ziyaret etmek için tıklayın.

Virgül Klik

Adsense’den sonra en iyi reklam firması diyebilirim. Reklam vermek isteyenlerin Adsense’den sonra düşünmeleri gereken ikinci bir firma. Reklaverenler, satın aldıkları reklamın karşılığında ödedikleri ücretin haricinde, Virgülklik’in kampanyaları ile daha uzun süre reklamlarını yayınlayabiliyorlar. Dürüst ve ilkeli çalışmaları onları çok yakın bir zamanda zirveye taşıyacaktır, ki bundan eminim.

Yayıncılarını hiç üzmeyen ve yayıncılarını çok düşünen Virgülklik, geleceğin en iyi reklam firması olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.

Virgülklik platformunu ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Reklam Store
Reklam vereni azdır. Bu firma yayıncılarını henüz tam anlamı ile tatmin edememiştir. Bu firmayı tavsiye etmiyorum. Reklam Store platformunu ziyaret etmek için buraya tıklayın

Adworld
İyi bir firma diyemem. Yayıncısı ve reklam vereni azdır. Çok büyük bir sorunları var; yıllardır bu sorunları hakkında mailler gönderdim ama ısrarla bu sorunlarını çözmemeye diretiyorlar. Belki de bu yüzden büyüyemiyorlar. Bu firmanın Giriş panelinde sorun var; hem yayıncılar, hem de reklam verenler panellerine girmek için saatlerce giriş denemelerine maruz kalıyorlar. Giriş problemi yaşayacağınızı bildiğim için bu firmanın linkini vermiyorum.. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Adhood
Yayıncılarını bu güne kadar hiç üzmemiştir. Falza bir reklam vereni yoktur. Yanlız sistemleri biraz karışık. Scriptlerini düzeltirlerse hem yayıncıları hem de reklam verenleri artacaktır. Yinede tavsiye etmiyorum.

Reklam.ara.com.tr
Bir ara çok hızlı büyüdü. Daha sonra yayıncılarına ödeme yapmaması kendisini gözlerden düşürdü. Reklam vermek isteyenler için sorun teşkil etmiyor ama yayıncılar için biraz riskli.. Yine de ziyaret etmek istiyorsanız buraya tıklayın

Link Z
Reklam verenler için iyi bir firma, diğerlerine göre biraz pahalı.. Herkes yayıncı olamıyor. En az 5k hiti olan sitelere reklam veriyor. Reklam verenler için cep yakar.. Yayıncılar da sıkını çekmez. Bu siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayın

Reklam Z
Lİnk Z ile aynı formatta çalışıyor.. Link Z için ne söylediysek aynısı bu firma içinde geçerlidir.

Hepsiburada.com
Tek kelime ile iyi yerleşim yapınca kazanabileceğiniz bir platform.. hesabınızda 30 TL birikince ödeme alıyorsunuz. Gittigidiyor.com ile aynı özellikte olmasına rağmen, Gittigidiyor.com gibi burnu havada olmayan, mütevazi bir platform. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Gittigidiyor.com
Hepsiburada.com ile aynı şekilde işliyor. Ama Hepsiburada.com daha kaliteli ve yayıncılarına daha fazla kazandırıyor.

Diğer firmalar hakkında bilgilere ulaştığımız zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yukardaki firmalar haricindeki firmalar hakkında bilgimiz yoktur. Zaten en çok sevilen ve tutulan firmalar yukardaki firmalardır.

Tavsiye edeceğiniz ve hakkında bilgi sahibi olduğunuz firmaları yorum köşesinde tanıtabilirsiniz..

Bu makale Serkut.com tarafından eBilgi.org için yazılmıştır. 

Etiketler: En-Iyi-Reklam-Firmalari


BU YAZIYI PAYLAŞ

         

 Yazan : bodabas57 | Okunma : 2611 |        Yorum ( 0 )             
» YAZIYA YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu makaleye daha önce hiç yorum yazılmamış ilk yorumu sen yazmak istermisin?

» YORUM YAP
Adınız:
Puan Veriniz
E-Posta:
Güvenlik kodunu yazınız